Komody dla niemowląt z przewijakiem – wygodnie i bezpiecznie.

Jesteś w trakcie poszukiwania funkcjonalnych mebli, które ułatwią ci codzienną opiekę przy dziecku? Nowoczesnych rozwiązań istnieje mnóstwo, jednak jednym z najciekawszych jest komoda z przewijakiem dla niemowląt. 

Czy słyszałeś już o możliwość zakupu tej opcji? Jeśli nie, to czas najwyższy, byś udał się do wirtualnej przestrzeni sklepów Pinio i zapoznał się bliżej z jej specyfikacją: https://www.pinio.com.pl/meble/komoda-z-przewijakiem-marsylia/. Komody z przewijakiem dla niemowląt to must-have świeżo upieczonych rodziców!

Funkcjonalność zapewnia jej połączenie miejsca na przechowywanie ubranek w formie komody i przewijaka w formie blatu, zlokalizowanego tuż na komodzie. Przewijaki dla niemowląt z komodą możesz dostosować do własnych wymagań. Istnieją bowiem dwie opcje do wyboru. Pierwsza z nich przystaje do wymiarów komody (101×52 cm), a druga jest od niej nieco większa (101×73 cm). 

Komoda z przewijakiem drewniana to niezwykle solidna konstrukcja, dzięki czemu nie musisz obawiać się o jej naprawę, czy wymianę. Wytrzymałość zapewnia jej materiał, z którego została stworzona, a mianowicie lite drewno sosnowego oraz płyty laminowane.

Drewniana komoda z przewijakiem została zaopatrzona w praktyczne i bardzo poręczne półki, oddzielające jej przestrzeń oraz szufladę z hamulcem, wspomagającym system niesłyszalnego i samoczynnego domykania, co dodatkowo wpływa na komfort korzystania z niej.

Komody dziecięce z przewijakiem zostały wykonane przez producenta z najwyższą dbałością. Do ich wykończenia użyto wodną farbę ekologiczną, charakteryzującą się przepustowością powietrza, co znacznie wydłuża żywotność drewna.

Komody dla niemowląt z przewijakiem są niezwykle uniwersalne. Świadczy to o tym, że będą się pięknie prezentowały zarówno w pokoiku stylizowanym dla chłopczyka, jak i królestwie każdej dziewczynki. 

Komoda drewniana z przewijakiem to wynalazek dla Ciebie? Urządź niewielki pokój dziecka w wielkim wydaniu – razem z Pinio!

  Zmywarka Whirlpool Błąd F6 E4 - Jak Rozwiązać Ten Problem?