Aplikacja SAP hana – kto powinien się na nią zdecydować?

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie prowadzenie działalności gospodarczej bez odpowiedniego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dostosowanym do konkretnych potrzeb. Wszystkie procesy zachodzące w firmie, a więc księgowanie zdarzeń gospodarczych, kontrolowanie zachodzących w niej procesów, monitorowanie dochodów i wydatków czy też tworzenie cyklicznych sprawozdań odbywa się właśnie z wykorzystaniem systemów informatycznych. W przypadku dużych korporacji często w tym samym czasie wykonywanych jest wiele skomplikowanych operacji.

Duże przedsiębiorstwa zazwyczaj korzystają też z większej liczby systemów informatycznych, co sprawia, że mogą one być niezadowolone z nie wystarczających mocy obliczeniowych. W takich sytuacjach warto sięgnąć po rozwiązania pozwalające zwiększyć wydajność i przyspieszyć prowadzone operacje. Jednym z nich jest SAP Hana.

Aplikacja SAP hana to nic innego jak specjalna platforma informatyczna pozwalająca gromadzić dane i przetwarzać je w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. Pozwala to wyeliminować problem wąskich gardeł związanych z ograniczeniami sprzętowymi, a tym samym w znaczący sposób zwiększa wydajność pracy. Wdrożenie SAP hana świetnie więc sprawdzi się zwłaszcza w dużych firmach i we wszystkich przedsiębiorstwach, gdzie korzysta się z wielu systemów informatycznych. Warto też wiedzieć, że aplikację SAP hana można zintegrować z innymi modułami systemu SAP lub też potraktować ją jako samodzielną hurtownię danych. Więcej o zaletach SAP hana

  Zmywarka Whirlpool WSIE 2B19 C – Doskonałe rozwiązanie dla Twojej kuchni!